http://www.zoofirma.ru/
Испрати е-порака
(по желба)
Останати информации:

Телефони

++389 2 3147 229 - Амбуланта

++389 2 3147 042 - Оддел

++389 2 3211 427 - Секретар

Адреса 

бул. "Мајка Тереза", бр. 17, Скопје, Македонија

 

 

Контакт

map бул. "Мајка Тереза" бр.17 1000, Скопје Република Македонија

map ++ 389 2 321  1427    ++ 389 2 314 7247

map Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.